O FIRMIE

LAKIERNIA

Nasza lakiernia to nowoczesny obiekt do malowania proszkowego. Wyróżnia nas bezkompromisowa wielkość pieca - 10m długości x 1,9m wysokości x 1,5m szerokości.

Oferujemy całą paletę RAL, farby antyczne, malujemy w mat, pół-mat, połysk. Używamy podkładu proszkowo cynkowego. Przygotowanie elementów do lakierowania po ocynku ogniowym to podstawa. Czyścimy je specjalistyczną chemią, kolejny krok to wygrzewanie w piecu o temperaturze 190 stopni Celsjusza, wystudzenie i malowanie.

NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Lakierowanie całej serii samochodowych filtrów oleju, przemysłowe bramy przesuwne o długości 9 metrów, specjalistyczne metalowe skrzynie o dużych rozmiarach, łyżki koparek, burty wywrotek. Skontaktuj się z nami i zapytaj o nasze możliwości. Chętnie podejmiemy współpracę.

KOWALSTWO ARTYSTYCZNE

Firma Resbram działa na rynku kowalstwa artystycznego od 1997 roku. Nasze produkty to głównie bramy, przęsła i balustrady projektowane przez nasz zespół pasjonatów wzornictwa. Automatyka bram nie ma dla nas tajemnic. Mimo ugruntowanej pozycji na rynku nie zwalniamy tempa - systematycznie powstają kolejne kompozycje.

Solidna praca i bagaż doświadczeń pozwalają nam podjąć się praktycznie każdego projektu - więcej na naszej stronie kowalstwa artystycznego.

SZYBKI KONTAKT

Masz pytanie? Napisz do nas!

© Copyright Resbam S.C. 2020