AUTOMATY SKRZYDŁOWE

DO AUTOMATYZACJI BRAM SKRZYDŁOWYCH STOSUJEMY NAPĘDY WŁOSKIEGO PRODUCENTA BENINCA

Wybór odpowiedniej automatyki do bramy skrzydłowej jest uzależniony od kilku parametrów. Najczęściej bierzemy pod uwagę długość skrzydła, ciężar skrzydła, szerokość słupka (odległość od zawiasu), kierunek otwierania bramy.

Automatykę BENINCA instalujemy jako autoryzowany dystrybutor. Zamawiając automatykę z montażem masz pewność że montaż zostanie wykonany prawidłowo przez doświadczonych pracowników, otrzymujesz dwuletnią gwarancję na instalowane produkty a także dwuletnią "opiekę" co oznacza że w razie zgłoszenia awarii - nasz serwis usunie usterkę najszybciej jak to możliwe.

W skład standardowego zestawu wchodzą: 2 siłowniki, centrala sterująca, fotokomórki, 2 piloty, elementy montażowe, instalacja i uruchomienie automatyki. Doprowadzenie okablowania zasilającego pod bramę to sprawa dodatkowa.

NA SŁUPKI METALOWE (10-15CM) PRZY DŁUGOŚCI SKRZYDŁA DO 2,1M MOŻNA STOSOWAĆ MODEL BOB

Beninca BOB to siłowniki elektromechanicze niezawodne i ciche w działaniu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów. Posiadają regulowane wyłączniki mechaniczne przy otwieraniu i zamykaniu. Śruba walcowana o przekroju kulistym fi20 dla uzyskania maksymalnej wytrzymałości, cichego działania i łatwego odblokowania. Do zestawu dołączona jest centrala sterująca HEADY z wbudowanym radioodbiornikiem i funkcją zwolnień..

Koszt kompletnego zestawu wraz z instalacją i uruchomieniem wynosi najczęściej 2300zł brutto.

Do skrzydła o długości 3-5m również dobrym wyborem będzie "BILL"

BILL WYSTĘPUJE W TRZECH WERSJACH ZALEŻNIE OD DŁUGOŚCI SKRZYDŁA: BILL.30, BILL.40, BILL.50

Przekładnia mechaniczna wykonana jest z materiałów wysokiej jakości. Tryby siłownika zbudowane są z brązu i stali hartowanej, odblokowanie siłownika odbywa się za pomocą klucza patentowego. Do zestawu dołączona jest centrala sterująca HEADY z wbudowanym radioodbiornikiem i wyświetlaczem. Centrala HEADY oprócz licznych funkcji, posiada zwolnienie w fazie otwierania i zamykania.

Na słupy szersze (betonowe , klinkierowe) można zastosować BILL.40, BILLA.50 z dodatkowymi uchwytami. Koszt standardowego zestawu z montażem to około 2100-2300zł.

"BEN" JEST SIŁOWNIKIEM Z ŁAMANYM RAMIENIEM, NADAJE SIĘ NA SZEROKIE SŁUPY PRZY SKRZYDLE DO 1,8M

Ben to siłownik elektromechaniczny 24 V, nienawrotny z ramieniem przegubowym do użytkowania intensywnego. Posiada wbudowaną centralę z radioodbiornikiem ukrytą w jednym z siłowników oraz system zabezpieczający przed zgnieceniem z sygnalizacją amperometryczną. Szybkie odblokowanie za pomocą osobistego klucza w przypadku braku napięcia. Kompaktowa konstrukcja łączy prostotę z wszystkimi zaletami gamy produktów BENINCA!

"PREMIER" TO SIŁOWNIK ELEKTROMECHANICZNY ODPOWIEDNI DO SZEROKICH SŁUPÓW, DO SKRZYDŁA 3M MAX I 400KG WAGI

Można go zastosować w sytuacji gdy brama otwiera się na zewnątrz posesji lub chcemy uzyskać większy niż 90 st. kąt otwarcia. Wyposażony w mocne ramię przegubowe. Wersja identyczna dla skrzydła prawego i lewego. Izolowane wyłączniki krańcowe otwierania i zamykania.

Zestaw zawiera centralę HEADY.

SZYBKI KONTAKT

Masz pytanie? Napisz do nas!

© Copyright Resbam S.C. 2020