AUTOMATY PRZESUWANE

DO AUTOMATYZACJI BRAM PRZESUWANYCH STOSUJEMY NAPĘDY WŁOSKIEGO PRODUCENTA BENINCA

Wybór odpowiedniej automatyki do bramy przesuwanej jest uzależniony od ciężaru bramy, jej długości, intensywności użytkowania.

Automatykę BENINCA instalujemy jako autoryzowany dystrybutor. Zamawiając automatykę z montażem masz pewność że montaż zostanie wykonany prawidłowo przez doświadczonych pracowników, otrzymujesz dwuletnią gwarancję na instalowane produkty a także dwuletnią "opiekę" co oznacza że w razie zgłoszenia awarii - nasz serwis usunie usterkę najszybciej jak to możliwe.

W skład standardowego zestawu wchodzą: napęd, listwa zębata, fotokomórki, 2 piloty, elementy montażowe, instalacja i uruchomienie automatyki. Doprowadzenie okablowania zasilającego pod bramę to sprawa dodatkowa.

DO PRZYDOMOWYCH BRAM PRZESUWANYCH ZWYKLE PROPONUJEMY MODEL BULL 8M.

BULL 8M to siłownik elektromechaniczny z systemem nienawrotnej redukcji, przeznaczony do bram przesuwnych o ciężarze do 800 kg.

Posiada wbudowaną centralę z radioodbiornikiem, sprężynowe wyłączniki krańcowe.

Łatwe okablowanie dzięki wyjmowanym kostkom zaciskowym.

Szybkie odblokowanie za pomocą osobistego klucza w przypadku braku napięcia.

Rodzina napędów BULL oprócz BULL'a 8M posiada w swojej ofercie kilka modeli: BULL 5M - do bram 500kg, BULL624 - do użytku intensywnego, BULL15M i BULL20M - do bram przemysłowych o wadze odpowiednio 1500 i 2000kg, a także BULL 10M..

BULL 10M TO SIŁOWNIK JEDNOFAZOWY O MOCY 300W, PRZEZNACZONY DO BRAM PRZESUWANYCH O CIĘŻARZE DO 1000KG

Posiada wbudowaną centralę z radioodbiornikiem, sprężynowe wyłączniki krańcowe, a także system samowentylujący. Łatwe okablowanie dzięki wyjmowanym kostkom zaciskowym. Szybkie odblokowanie za pomocą osobistego klucza w przypadku braku napięcia.

Koszt standardowego zestawu wraz z instalacją i uruchomieniem jest uzależniony od modelu. Dla silnika BULL 8M wynosi zwykle 2200 - 2300 zł brutto.

SZYBKI KONTAKT

Masz pytanie? Napisz do nas!

© Copyright Resbam S.C. 2020